Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,57 zł , zmiana od tamtej pory: 27,39%

Czy Femion uruchomi płatności BTC ?

Zgłoś do moderatora
Poszukałem trochę informacji i odkopalem świeży wywiad Millennials Venture Capitals (ten fund co wszedł) z FXMAG na temat Unikorna w świecie krypto
https://www.youtube.com/watch?v=-caEw8SUprU

Odsłuchajcie dokładnie 21:00 minutę. Czy oni przypadkiem nie mówią o FEMION Technology?
Tydzień później po wywiadzie wchodzą kapitałowo w Femion.
Jeżeli oni planują wdrożyć z Femionem płatności Bitkiem to mamy 10 zł za akcje jak nic!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FEMTECH -1,48% 2,00 2021-12-03 15:26:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.