Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,44 zł , zmiana od tamtej pory: -25,84%

Czy ElectriX ma licencję na produkty Nintend oczy Microsoft?

Zgłoś do moderatora
GameBoy czy Xbox (który niby będziemy mogli w grze naprawiać i pomijam już pytanie, czy PCB tych urządzeń bedą zgodne z rzeczywistością) są chronionę trademark'iem, a jak każdy z nas, kto siedzi w gamingu wie, legal team Nintendo to dosłownie krwiożercze rekiny. Jeżeli ElectriX w ogóle pojawi się na Steam (w co osobiście wątpie) i jeżeli będzie funkcjonalny (w co również wątpię), to zniknie ze Steam tego samego dnia. Osobiście poinformuję Nintendo o wykorzystaniu ich produktu bez odpowiedniej licencji (o ile ElectrIX jej nie wykupił, w co oczywiście również wątpie).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SIMFABRIC -0,43% 11,45 2022-05-27 10:05:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.