Forum Giełda +Dodaj wątek

Czy Delko jeszcze bedzie normalnie funkcjonowac?

Zgłoś do moderatora
Jestem w Delko od samego początku , wbrew logice spółka pikuje w dół , nie mowie o kursie bo to jest nastepstwem działalnosci spółki, zyski zmniejszają sie , mimo rosnących obrotów itp. Delko miało tworzyć silną grupę, a z przejęć wynika że kupuja udziały w firmach powiazanych ze soba i w kazdej nazwie z kupowanych firm jest człon Delko - xxxx. Zastanawiam się czy firma nie weszła na giełdę aby zebrać kasę a późnie ta kasę wydac na kupno wydmuszek które nic nie wnoszą do dzialalnosci spółki. Od conajmniej roku trwa konsolidajca i redukcja kosztów i dziwne jest że w tak długim czasie nie udało się tego zmienić. Na logikę przejmując firmę kupuje się jej rynek zbytu aby zarabiac dodatkowe pieniadze. W przypadku Delko czym wiecej przejęć tym bardziej maleja zyski. Co o tym myslicie?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DELKO 0,96% 10,50 2019-12-13 14:20:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.