Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,60 zł , zmiana od tamtej pory: 97,46%

czy Chińczycy powstrzymają spadki?

Zgłoś do moderatora
Jak Trump nałożył cłą Chińczycy szukają nowych rynków zbytu. AB jest spólką dystrybucyjną, która sprzedaje elektronikę, AGD i zabawki, czyli to z czego Chińczycy są znani. Ciekawe co z tego wyjdzie.


Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ABPL 1,30% 46,60 2022-07-01 17:00:00