Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,10 zł , zmiana od tamtej pory: -26,73%

Czy był Pump and Dump Jeśli tak to czy organizatorzy mają jeszcze akcje

Zgłoś do moderatora
Czy był Pump and Dump Jeśli tak to czy organizatorzy mają jeszcze akcje i chcą na podbitkach Wam sprzedać .

str 13 z wspomniane Śródroczne skrócone skonsolidowane sprawozdanie finansowe grupy ZE PAK SA

Mając w szczególności na uwadze podwyższone standardy sprawozdawczości jednostek zainteresowania publicznego oraz ochronę interesariuszy, Zarząd ZE PAK SA zwraca uwagę, że na dzień 30 czerwca 2021 roku zobowiązania krótkoterminowe, w tym kredyty bankowe, przewyższają aktywa obrotowe Grupy o kwotę 28 775 tysięcy złotych

Poniżej przykład Polimex-Mostostal SA-akurat takie zdjęcie miałem w archiwum
,nazbierali po 2 zł a max zrobili tam 17,4 zł .a jaki kurs dzisiaj Był Pump-Dump czy nie było tam ? Jeszcze większe odchyły od normy były na wielu innych spółkach Jak będzie wyglądał wykres ZEPAKa oceni przyszłość i życzę aby nie tak jak poniższy

https://images89.fotosik.pl/538/f3a838d22af84d3a.png

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZEPAK 5,31% 15,46 2022-05-16 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.