Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Czy Betrand&Franio będą dwukrotnie odwołani, czy odwołają walne z 21.XII

Zgłoś do moderatora
Teraz tzw. menadżery mają niezły rebus do rozwiązania. Jeśli walne się odbędzie 21.XII ryzykują i to bardzo poważnie, że i tam zostaną odwołani. NIEZŁA ZWAŁA BYĆ DWUKROTNIE ODWOŁANYM. Jeśli odwołają walne - narażają się na dalsze kryminalne zarzuty o niezwoływaniu walnego za dany rok obrotowy.

Rychu Małecki wraz z PAM zrobili ich jak chłopców- w sumie są takimi małymi kaziami. Już na całe życie popamiętają PAM i akcjonariuszy mniejszościowych . W przypadku sprzedaży aktywów spółki w sposób nieuprawniony i na szkodę akcjonariuszy - będą procesy. Będą przeklinać chwile, kiedy weszli do zarządu tej spółki.
 
Co nasi bohaterowie zrobią dalej? .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.