Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,70 zł , zmiana od tamtej pory: 1 251,06%

czy będzie upadłość Zastalu

Zgłoś do moderatora
Zastal udzielił poręczeń dla spółki Molmedica notowanej na New Connect w kwocie 76 mln zł co wynika ze sprawozdania rocznego za 2015r. Spółka Molmedica znajduje się w upadłości i trwa tam licytacja komornicza różnych składników. Czy komornik może zająć konta Zastalu i ściągnąć 76 mln zł.
Zastał za 2015 r. miał 42 mln zł straty
Czy w raporcie będzie strata na kwotę 148 mln zł ( 76 mln zł + 42 mln zł ) ???
dlaczego przesunięto raport i trwa ewakuacja z papiera ???

 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZASTAL 1,60% 63,50 2021-01-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.