Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  34,00 zł , zmiana od tamtej pory: 52,94%

Czy będzie strata za 3 kwartał?

Zgłoś do moderatora
Ponad 40 gęb do wykarmienia noni jeszcze grube pensje dla aski Taylor i mykociaka, na szybko licząc to miesięcznie koszty ok. 600 tys. czyli ok 2 mln kwartał. Mam wątpliwości czy uda się pokryć koszty operacyjne.

P.s. tak chamskiego naganiania jskie uprawia rozsądny gość pod różnymi nickami i IP nie ma nigdzie, straszny frustrat. Im szybciej zostawicie myślenie życzeniowe tym będzie łatwiej na przyszłość. Bez żadnej łaski Dge powinno zarobić żeby uzasadnić obecna kapitalizację do końca doku 3 mln, uważacie ze ro jest możliwe? Nie wierze w cuda, kasa z konsol po podziale nie bedzie oszałamiająca. Powodzenia!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRAGOENT 0,58% 52,00 2023-02-07 11:31:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.