Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  48,16 zł , zmiana od tamtej pory: -34,20%

Czy bank straci na prowizji po wprowadzeniu tej nowej Aplikacji Supermak

Zgłoś do moderatora
strasznie zagmatwana a na Mobilnych to liczy się szybkośc i prostota złożenia zlecenia,a nie robienia analiz będąc na ulicy?
Zacnym wystawiasz zlecenie to już kurs jest nieaktualny tak to muli?
  • Czy bank straci na prowizji po wprowadzeniu tej nowej Aplikacji Supermak Autor: ~CzasSpadać

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKOBP 1,41% 31,69 2022-05-18 17:04:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.