Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,12 zł , zmiana od tamtej pory: 34,17%

Czy ASI było tylko przykrywką?

Zgłoś do moderatora
Były prezes Osiński ogłosił firmę Alternatywną Spółką Inwestycyjną i podał to jako powód do wyprowadzenia podstawowej działalności spółki. Uwaga! Spółka wcześniej była Autoryzowanym Doradcą.
Teraz Zarząd Giełdy podał: "niezbędnym jest również nałożenie na tę spółkę obowiązku zawarcia umowy z Autoryzowanym Doradcą w zakresie określonym w § 18 ust. 2 pkt 3) i 4) Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu."
https://www.bankier.pl/wiadomosc/GPW-w-sprawie-upomnienia-spolki-EBC-SOLICITORS-ALTERNATYWA-SPOLKA-INWESTYCYJNA-S-A-7614862.html
No i tam cała seria upomnień.
Aż się zdziwię jak wszystkie zalecenia Zarządu Giełdy wypełnią.
Zatem czeka akcjonariuszy pewnie czeka dłuższe zawieszenie obrotu...
Coś z tej ASI Osińskiego wyszło ...

Akcjonariusze powinni iść z tym do SII.
Polecam artykuł o podobnej sytuacji:
"SII wesprze akcjonariuszy GetBacku. Będzie lista poszkodowanych"
https://www.bankier.pl/wiadomosc/SII-wesprze-akcjonariuszy-GetBacku-Bedzie-lista-poszkodowanych-7614669.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HEMP -15,26% 0,16 2020-01-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.