Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,54 zł , zmiana od tamtej pory: 122,22%

często spółdzielnia kieruje kursem wbrew pozytywom, choć tu był wzrost

Zgłoś do moderatora
często jednak nie liczą się też bardzo dobre wyniki, owocne premiery graniczące z rekordami, umowy w tym z USA czy Chinami jak w przypadku simfabric, gdzie mimo bardzo dużych pozytywów kurs na dnie doliny

Kolejny +, kolejny+, itd. Kolejny zwrot 100 % kosztów produkcji/marketingu w 48h, itd..
A kurs simfabric... Kurs na dnie doliny.  = spółdzielni oblicze  

SIMFABRIC S.A.         Data sporządzenia:     2023-05-22                                     
    Temat :  Popremierowy raport sprzedażowy gry Quantum Storm na komputery PC w sklepie Epic Games Store     
    
    Treść raportu:                                     
    Zarząd spółki SimFabric S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej jako: Spółka, Emitent) nawiązując do raportu bieżącego ESPI 18/2023 z dnia 4 maja 2023 roku informuje, że zgodnie z informacją otrzymaną ze sklepu Epic Games Store oraz od partnerów dystrybuujących cyfrowe kody do gry Quantum Storm na komputery PC (dalej jako: Gra) po 48 godzinach od wydania Gry w sklepie Epic Games Store, wszystkie koszty przygotowania, produkcji, portingu oraz marketingu zostały zwrócone w 100%.
Emitent informuje, że 19 maja 2023 roku w dniu premiery Gry w sklepie Epic Games Store, miała miejsce również premiera Gry w sklepie Green Man Gaming Store. Gra została umieszczona na pierwszej stronie sklepu w dziale Featured New Releases, uzyskując w ten sposób dodatkowe wsparcie marketingowe ze strony partnera Emitenta, jakim na podstawie umowy o współpracy (ESPI 15/2023 z dnia 24 kwietnia 2023 roku) stał się Green Man Gaming.
W procesie powstawania Gier Emitent odpowiedzialny był za produkcję, portowanie i wydanie Gry. Emitent jest również właścicielem praw majątkowych do Gry.
Emitent aktualnie przygotowuje wydanie Gry również w wersji na komputery Mac w sklepie Epic Games Store.
Kolejną grą Emitenta przygotowywaną do wydania jest Gardenia, której premiera w sklepie Epic Games Store oraz Green Man Gaming Store planowana jest na 26 maja 2023 roku.
Zarząd Emitenta zdecydował o publikacji powyższej informacji z uwagi na fakt, iż może mieć ona istotny wpływ na kształtowanie się sytuacji finansowej i majątkowej Emitenta w przyszłości oraz potencjalnie istotny wpływ na wycenę instrumentów finansowych Spółki.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/SIMFABRIC-S-A-Popremierowy-raport-sprzedazowy-gry-Quantum-Storm-na-komputery-PC-w-sklepie-Epic-Games-Store-8544726.html

Dziś po wszystkich komunikatach od kilku mc-y które na simfabric są akurat na wyraźny plus, kurs akcji wynosi poniżej 4 zł a jeszcze ok. 7,5 mc-a temu trudno było kupić akcje za 11 zł.
Tak , to prawda nie było żadnego splitu- podziału akcji a mimo to mamy tak kuriozalną sytuacje.
Mamy długą majówkę a na forum SimFabric hejt anty simfabric pełni misje nieprzerwanie = jak to wytłumaczyć...
https://www.bankier.pl/wiadomosc/SIMFABRIC-S-A-Podpisanie-umowy-wydawniczej-z-Nuuvem-Inc-na-Ameryke-Poludniowa-8535761.html

tylko dziś/05.05.2023 to już + 2 komunikat o premierze gry simfabric teraz na PC
09:52 05/05/2023   Profil: SIMFABRIC
SIMFABRIC SA (19/2023) Ustalenie daty premiery gry Gardenia w sklepie Epic Games Store oraz wydanie gry Gardenia VR w sklepie Meta Quest
Zarząd SimFabric S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej jako: Spółka, Emitent) informuje o wyznaczeniu daty premiery gry Gardenia (dalej: Gra) na komputery PC w sklepie Epic Games Store na 26 maja 2023 roku.
Cena Gry będzie wynosić 9,99 USD za sztukę.
W procesie powstawania Gry Emitent odpowiedzialny był za produkcję, portowanie i wydanie. Emitent jest również właścicielem praw majątkowych do Gry.
Emitent równocześnie informuje, iż w dniu 5 maja 2023 r. otrzymał od Spółki zależnej VRFabric S.A. (dalej jako: VRFabric) informację o premierze gry Gardenia VR na urządzenia wirtualnej rzeczywistości Oculus Rift, Oculus Rift-S i Oculus Rift + Quest link (dalej jako: Gardenia VR) w sklepie Meta Quest. Cena Gardenia VR została ustalona na 19,99 USD.
Gardenia VR została wydana przez VRFabric, który jest odpowiedzialny za porting i wydanie jej na urządzenia wirtualnej rzeczywistości, na podstawie umowy licencyjnej zawartej z SimFabric S.A. w dniu 10 lipca 2020 r.
Aktualnie VRFabric finalizuje wersję Gardenia VR przeznaczoną na urządzenia Meta Quest, Meta Quest Pro oraz Meta Quest 2 do dystrybucji w sklepie Meta Quest.
Gardenia VR planowana jest również do wydania na urządzenia wirtualnej rzeczywistości w sklepie PlayStation Store VR na PlayStation VR oraz PlayStation VR 2, a także w sklepie Epic Games Store. Potwierdzony termin wydania Gardenia VR w pozostałych sklepach Emitent poda w kolejnych raportach bieżących.
VRFabric jest spółką zależną Emitenta i została powołana w sierpniu 2020 roku do realizacji nowego, piątego filaru strategii zrównoważonego rozwoju Emitenta i koncentruje się na wykonywaniu symulatorów, gier i produkcji własnych na gogle wirtualnej rzeczywistości, a także portowania gier z portfolio SimFabric S.A. oraz innych studiów zewnętrznych na urządzenia VR.
Aktualnie VRFabric jest na finiszu procesu wejścia na giełdę NewConnect z estymowanym debiutem giełdowym na drugi kwartał 2023 roku.
Zarząd Emitenta zdecydował o publikacji powyższej informacji z uwagi na fakt, iż może mieć ona istotny wpływ na kształtowanie się sytuacji finansowej i majątkowej Emitenta w przyszłości oraz potencjalnie istotny wpływ na wycenę instrumentów finansowych Spółki.
https://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/45224625,simfabric-sa-19-2023-ustalenie-daty-premiery-gry-gardenia-w-sklepie-epic-games-store-oraz-wydanie-gry-gardenia-vr-w-sklepie-meta-quest

VRFABRIC SA (2/2023) Premiera gry Gardenia VR na urządzenia wirtualnej rzeczywistości w sklepie Meta Quest
09:17 05/05/2023
Zarząd spółki VRFabric S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej jako: Spółka, Emitent) informuje o premierze gry Gardenia VR na urządzenia wirtualnej rzeczywistości Oculus Rift, Oculus Rift-S i Oculus Rift + Quest link (dalej jako: Gra) w sklepie Meta Quest. Cena Gry została ustalona na 19,99 USD.
Gra została wydana przez Emitenta, który jest odpowiedzialny za porting i wydanie Gry na urządzenia wirtualnej rzeczywistości, na podstawie umowy licencyjnej zawartej z SimFabric S.A. w dniu 10 lipca 2020 r.
Na podstawie niniejszej umowy Spółka odpowiedzialna jest za wydanie oraz portowanie Gry na urządzenie wirtualnej rzeczywistości VR.
Z tytułu umowy licencyjnej spółce zależnej VRFabric S.A. przysługuje 100% wpływów ze sprzedaży Gry po odliczeniu prowizji sklepu Meta Quest, kształtującej się na poziomie 20%. Właścicielem autorskich praw majątkowych do Gry jest spółka SimFabric S.A., która udzieliła Emitentowi wyłącznej licencji na jej portowanie na technologię VR.
Aktualnie Emitent finalizuje wersję Gry przeznaczona na urządzenia Meta Quest, Meta Quest Pro oraz Meta Quest 2 do dystrybucji w sklepie Meta Quest.
Gra planowana jest również do wydania na urządzenia wirtualnej rzeczywistości w sklepie PlayStation Store VR na PlayStation VR oraz PlayStation VR 2, a także w sklepie Epic Games Store. Potwierdzony termin wydania Gry w pozostałych sklepach Emitent poda w kolejnych raportach bieżących.
Zarząd Emitenta zdecydował o publikacji powyższej informacji z uwagi na fakt, iż może mieć ona istotny wpływ na kształtowanie się sytuacji finansowej i majątkowej Emitenta oraz potencjalnie istotny wpływ na wycenę instrumentów finansowych Spółki notowanych w alternatywnym systemie obrotu.
https://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/45224381,vrfabric-sa-2-2023-premiera-gry-gardenia-vr-na-urzadzenia-wirtualnej-rzeczywistosci-w-sklepie-meta-quest

Raport bieżący nr     18     /     2023     Data sporządzenia:     2023-05-04                                     
    SIMFABRIC S.A.     
    Temat                                         
    Ustalenie daty premiery gry Quantum Storm w sklepie Epic Games Store     
                            
    Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.     
    Treść raportu:                                     
    Zarząd SimFabric S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej jako: Spółka, Emitent) informuje o wyznaczeniu daty premiery gry Quantum Storm (dalej: Gra) na komputery PC w sklepie Epic Games Store na 19 maja 2023 roku.
Cena Gry będzie wynosić 4,99 USD za sztukę.
W procesie powstawania Gry Emitent odpowiedzialny był za produkcję, portowanie i wydanie. Emitent jest również właścicielem praw majątkowych do Gier.
Potwierdzone daty wydań kolejnych tytułów w sklepie Epic Games Store Emitent będzie komunikował w oddzielnych raportach bieżących.
Zarząd Emitenta zdecydował o publikacji powyższej informacji z uwagi na fakt, iż może mieć ona istotny wpływ na kształtowanie się sytuacji finansowej i majątkowej Emitenta w przyszłości oraz potencjalnie istotny wpływ na wycenę instrumentów finansowych Spółki.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/SIMFABRIC-S-A-Ustalenie-daty-premiery-gry-Quantum-Storm-w-sklepie-Epic-Games-Store-8534241.html

a dziś jeden opublikowany w/s zwrotu wszelkich kosztów produkcji 3 gier w 48h oraz drugi raport za 2022r., który ukaże się dziś
- przy okazji; kurs simfabric na niskich pułapach = okazje ok. 1 / rok :

                        SIMFABRIC S.A.                                          Data sporządzenia:     2023-05-02                                 
    Temat                                         
    Popremierowy raport sprzedażowy 3 gier na komputery PC w sklepie Epic Games Store     
    
    Treść raportu:                                     
    Zarząd spółki SimFabric S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej jako: Spółka, Emitent) nawiązując do raportu bieżącego ESPI 14/2023 z dnia 20 kwietnia 2023 roku informuje, że zgodnie z informacją otrzymaną ze sklepu Epic Games Store oraz od partnerów dystrybuujących cyfrowe kody do 3 gier gier (Sab-oteur!, Sab-oteur II: Avenging Angel, Sab-oteur SiO) na konsole komputery PC (dalej jako: Gry) po 48 godzinach od wydania Gier w sklepie Epic Games Store, wszystkie koszty przygotowania, produkcji, portingu oraz marketingu zostały zwrócone w 100%.
W procesie powstawania Gier Emitent odpowiedzialny był za produkcję, portowanie i wydanie Gier. Emitent jest również właścicielem praw majątkowych do Gier.
Emitent aktualnie przygotowuje wydanie powyższych Gier również w wersji na komputery Mac w sklepie Epic Games Store.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/SIMFABRIC-S-A-Popremierowy-raport-sprzedazowy-3-gier-na-komputery-PC-w-sklepie-Epic-Games-Store-8533367.html

              SIMFABRIC S.A.                             Data sporządzenia:     2023-04-24                                     
                                    
    Temat                                         
    Podpisanie umowy z Green Man Gaming Ltd     
    
    Treść raportu:                                     
    Zarząd SimFabric S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej jako: Spółka, Emitent) informuje, iż w dniu 21 kwietnia 2023 r. podpisał umowę (dalej jako: Umowa) z Green Man Gaming Ltd. z siedzibą w Londynie w UK (dalej jako: Green Man Gaming).
Przedmiotem Umowy jest określenie współpracy pomiędzy Emitentem a Green Man Gaming przy dystrybuowaniu 16 gier z portfolio Emitenta na komputery PC w sklepie cyfrowym Green Man Gaming, w tym również o możliwość korzystania z narzędzi dystrybucyjnych i marketingowych Green Man Gaming. Planowane jest rozszerzenie Umowy o kolejne tytuły Emitenta, a także o gry przeznaczone na platformę Xbox One oraz Xbox Series .
Green Man Gaming jest brytyjską platformą cyfrowej dystrybucji i sprzedaży gier istniejącej na rynku od ponad 10 lat i należącej obecnie do jednych z największych tego typu sklepów cyfrowych na świecie.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/SIMFABRIC-S-A-Podpisanie-umowy-z-Green-Man-Gaming-Ltd-8528191.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAEN 40,85% 1,20 2023-09-29 17:04:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.