Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,59 zł , zmiana od tamtej pory: -14,49%

Czesiu tak tylko zajrzałem

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-04-04 o godz. 00:29 czesio1 napisał(a):
> dokładnie ale też możliwe że że ludzie (w tym i cukrzycy) wykupują lekarstwa i insuliny na potęgę.
> Już po weekendzie dowiemy się co dalej.
>
> P.S. Stary bankrucie witamy ponownie na pokładzie ;)

Tak tylko zajrzałem ,siedziałem na Biotonie w cenie 1 zł, i mnie w jajo zrobili, tanio oddałem 2x , najpierw poddałem się panice, a potem stwierdziłem ,że wskaźniki są przegrzane. Obecnie mam mały pakiet Biomedu 1/7 tego co miałem w cenie 2,85 zł.
Teraz na wielu spółkach medycznych jest euforia. Obserwujcie Lentex ( włókniny medyczne), Mercator (głównie rękwice w Tajlandii, trochę masek) , CCC ( spadło 10x w dół , mają towaru za 5 mld zł), PDZ ( JP Morgan kupował po 50 gr, dokupował w 2019r. po ponad 63 gr.) raczej nie oddadzą tego tanio.

Uważam, że to początek kryzysu na wielu spółkach, fundusze akcyjne powinny niedługo polecieć na pysk i pojawi się efekt kuli śnieżnej.

Pozdrawiam i nie dajcie się wyrolować spekulantom na chwilowych spadkach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOTON -0,42% 4,78 2021-09-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.