Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,21 zł , zmiana od tamtej pory: -25,48%

czemu tego jeszcze nie zdjeli z bananowej

Zgłoś do moderatora
czemu ta spolka jest notowana?
czemu ona nic nie robi od kilku lat a gielda pozwala aby to sie krecilo
czemu nie wystosowali pisma zeby sie spolka okreslila i zaprezentowala co chce robic a nie tylko plonne nadzieje ze opracowuja strategie i tak od kilku lat

tu nawet walne sie nie odbylo bo udzialowiec glowny sie nie zglosil ...
mleczarnia tez ma chyba co innego na glowie niz ta wydmuszka

teraz trzeba tylko odpowiednio oddac to co jest w obrocie dla ulicy
i moze byc zonk

makulatura

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PARTNER -7,94% 0,16 2021-09-21 16:19:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.