Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  48,60 zł , zmiana od tamtej pory: -62,96%

Czemu takie małe zainteresowanie spółką?

Zgłoś do moderatora
Solidna spółka, lider rynku CEE, stabilny wzrost, dobre wyniki, niskie zadłużenie, dywidenda a zainteresowania ze strony inwestorów brak. Nie wiem co o tym myśleć. Wstępne wyniki za pierwsze półrocze 2018 pokazały wzrost dochodów o 43% r/r.
8 sierpnia oficjalna prezentacja wyników dlatego zastanawiam się nad zakupem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
NOVATURAS 0,00% 18,00 2021-09-21 14:39:07