Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  402,70 zł , zmiana od tamtej pory: -16,71%

Czekamy na ujawnienie najważniejszych postaci towarzyszących Cyberpunka

Zgłoś do moderatora
Czekamy na ujawnienie najważniejszych towarzyszy z Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077 będzie zawierał kilka ważnych postaci towarzyszących, które CD Projekt Red wciąż ukrywa, zgodnie z niedawnym pytaniem i odpowiedziami.
NATHAN P. GIBSON

CD Projekt Red wciąż ma wielu ważnych towarzyszy do ujawnienia na nadchodzący Cyberpunk 2077 . często opóźniona gra to jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów ostatnich kilku lat, oparty na wczesnych wrażeniach i ostatniej grze jej twórcy, Wiedźminie 3 . 
Cyberpunk 2077 pojawiał się w wiadomościach niemal nieprzerwanie w 2020 roku. Oprócz kilkukrotnego cofania się do aktualnej daty premiery 19 listopada, deweloper utrzymał duże zainteresowanie tytułem, odnotowując serię spadków informacji w ciągu ostatnich kilku miesięcy. wstecznie kompatybilna z konsolami nowej generacji , co oznacza, że ​​ci, którzy kupią grę na PlayStation 4 i Xbox One, mogą dokonać aktualizacji za darmo.

Pomimo tego, że CD Projekt Red ujawnił już wiele na temat Cyberpunk 2077 w ciągu ostatnich kilku miesięcy, studio nie potwierdziło, że wciąż jest wielu ważnych towarzyszy do pokazania. CD Projekt Red , Philipp Weber, wyjaśnił, że jest kilku towarzyszy, którzy nie zostali jeszcze ujawnieni i każdy z nich „ jest bardzo ważny dla historii ”. jest ich dużo i całkiem ważnych, których jeszcze nie pokazaliśmy ”. 
"Niektóre z tych postaci, w zależności od twoich wyborów, mogą ci się spodobać i mogą cię polubić. A niektóre z tych postaci mogą stać się twoimi wrogami. Tworzymy grę fabularną, wszystko zależy od ciebie."
Niedawno CD Projekt Red musiał zaprzeczyć plotkom, że Cyberpunk 2077 będzie zawierał mikrotransakcje po tym, jak studio wcześniej obiecało, że zakupy w grze nie będą częścią doświadczenia. Cyberpunk 2077 dla wielu graczy 
Podczas gdy CD Projekt Red pokazał całkiem sporo Cyberpunk 2077 , nadal miło jest wiedzieć, że czeka na graczy mnóstwo niespodzianek. Cyberpunk 2077 do tej pory były interakcje z postaciami niezależnymi, więc wygląda na to, że będą stanowić znaczną część gry.

Więcej na:
https://screenrant.com/cyberpunk-2077-companions-npc-cd-projekt-red-interview/ 

  • Czekamy na ujawnienie najważniejszych postaci towarzyszących Cyberpunka Autor: ~nagan

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -5,25% 335,40 2020-10-30 17:04:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.