Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,61 zł , zmiana od tamtej pory: 25,21%

Czekamy na 6 PLN za akcję

Zgłoś do moderatora
Filmy będą kręcone, a firma ruszy z nowymi produkcjami.
Nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Trend sprzed epidemii był taki właśnie i będzie kontynuowany, ale z opóźnieniem.
Tak się zdarza, nie ma co robić paniki.
A jak ktoś nie kupił za półdarmo, trudno, okazja przepadła, niech spada i nie truje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATMGRUPA 3,67% 4,52 2022-01-14 16:48:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.