Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,30 zł , zmiana od tamtej pory: -24,00%

Czekam na Al

Zgłoś do moderatora
Jak zacznie pisać, to znak do odwrotu. January to twardy gracz i z pewnością zarządzi w pewnym momencie odwrót, który będzie nazywany przez Al powrotem do bazy. Gdy Gamescom się skończy, może być zjazd ceny. Czy to dobrze? Za szybko też kurs nie może rosnąć, bo zrobi się Balon. A znając Januarego, z pewnością zrobi wiele, by wymęczyć tych, którzy brali od 2pln w zwyż. Czasu pewnie ma sporo i pokusi się o grę na spadki, by zgarnąć akcje po niżej 2pln. Pamiętam, jak tuż przed premierą GR2 powstała potężna świeca spadkowa, by potem wynieść cenę na 20pln. Zatem uczulam na hurra optymizm. Jednocześnie zachęcam do korzystania z korekt lub mocnych zjazdów, by korzystać i dobierać. Niech firma robi swoje, a każdy sowicie zarobi. Gdy Al wejdzie do gry, szykujcie worki nisko.
  • Czekam na Al Autor: ~Anavrin
  • Re: Czekam na Al Autor: ~Cozathebill

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONEMORE 2,82% 1,75 2022-10-03 10:50:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.