Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,96 zł , zmiana od tamtej pory: -16,90%

Czego Wy się boicie????

Zgłoś do moderatora
Spółka dynamicznie się rozwija przecież widać to w raportach finansowych. W niedługiej przyszłości oddaje nowe inwestycje które jeszcze bardziej pozytywnie wpłyną na jej wyniki finansowe. Z zarządu w poprzednim roku ładnie skupowali akcje chyba nie po to aby stracić? Oni wiedzą najlepiej co w trawie piszczy!!!
Płacą dywidendę może ona z kapci nie wyrywa ale robią to co roku od paru lat (jak zyski będą rosły to i dywidenda)
Małe FF którego się tak tu wszyscy boją o niczym nie świadczy wręcz przeciwnie łatwo można zrobić tu jazdę bez trzymanki (popatrzcie na wykres 2020r parę sesji i było 13zł) Zdjęcie z giełdy zawsze jest możliwy zrobią walne, przegłosują i żegnamy się z GPW (władze na razie nie mają takiego zamiaru o czym informował na czacie przedstawiciel spółki)
Myślę że o to całe zdjęcie z giełdy mogą się obawiać Ci co "wiszą" ty powyżej 10zł bo jak zrobią przymusowy wykup i dadzą 5-6zł za akcje to oni będą w plecy....(Ci co mają po obecnych cenach mogą spać spokojnie..)
Podobnie zrobili w 2020 roku z ERGISEM akcje latały po 2.5zł zrobili wezwanie po 3zł a po miesiącu podwyższyli na 3.88zł i zrobili przymusowy wykup ( jak ktoś miał do tych powiedzmy 3.5zł na tym nie stracił!!!) Nadmieniam że tam FF było większe niż 30% (świadczy to o tym, że jak chcą większościowi to mogą każdą spółkę zdjąć z giełdy)

Są to moje osobiste spostrzeżenia i decyzja o wejściu w spółkę należy podjąć osobiście..
Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PCCEXOL 1,07% 3,29 2023-06-02 17:00:00