Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,30 zł , zmiana od tamtej pory: -3,37%

Czego się obecnie boicie?

Zgłoś do moderatora
Dzisiejszy spadek od 14:00 pewnie po info odnośnie wewnątrzkrajowej regulacji w Niemczech.

Czy uprawnienia na pewno będą rosły? Okaże się jutro i w kolejnych dniach, ale opinie są różne
https://www.bnnbloomberg.ca/eu-carbon-rises-to-record-as-germany-considers-floor-price-1.1686689

I czemu tylko ze pak tak zareagował a wielka trójka nie? Przecież ze pak ma 2.5 mln eua (ponad połowa emisji) w kontraktach już kupione... A na resztę odkładają rezerwy z przychodów, a cena energii wczoraj rekordowa 750 zł/mwh.

Na zepaku dramatycznie mały free float więc małymi pakietami można wahnąć kursem, ale i tak chętnie posłucham sprzedających czego się obawiają.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZEPAK 0,32% 15,75 2022-01-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.