Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,11 zł , zmiana od tamtej pory: -22,13%

Czat inwestorski 5 stycznia na Telegramie!

Zgłoś do moderatora
NO GRAVITY GAMES SA (26/2022) Spotkanie inwestorskie z Prezesem Zarządu No Gravity Games S.A. - 5 stycznia 2022
Raport bieżący 26/2022

Postawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Zarząd No Gravity Games S.A. z siedzibą w Warszawie ("Emitent") informuje o spotkaniu z Prezesem Zarządu Emitenta zaplanowanym na 5 stycznia 2022 (czwartek) na godzinę 12:00

W trakcie czatu możliwe będzie uzyskanie informacji dotyczących realizacji planów i strategii Emitenta, rozwoju Grupy Kapitałowej i wyjaśnienia innych kwestii dot. pytań nadesłanych przez uczestników czatu.

Czat odbędzie się na platformie Telegram. Wszystkie informacje dostępowe zostaną podane do wiadomości publicznej na godzinę przed czatem na stronie www Emitenta, a także w mediach społecznościowych i na forum Bankiera Emitenta.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NGGAMES 5,04% 0,09 2023-05-31 16:48:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.