Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,20 zł , zmiana od tamtej pory: -65,62%
 • Kermit: Jak wygląda sytuacja z testami i współpraca z PAN i Polpharmą? O jakich ilościach sprzedaży mówimy? Jakie rynki zbytu? Jaki popyt? Czy są planowane kolejne projekty w ramach współpracy z Polpharmą?
 • Cezary Kilczewski: Informacje o liczbie sprzedaży możemy publikować tylko w formie oficjalnego raportu. Mogę jedynie powiedzieć, że Medicofarma SA do końca kwartału 2021 r. sprzedała ok. 440 tys. testów. Zgodnie z umową zawartą z Polpharmą, ta wiodąca spółka zajmuje się dystrybucją testów.
 • Gosc 13: Witam, Pytan jest bez liku, 1.Jak wyglada wspolpraca z Polpharma, jesli chodzi o np testy covid, jesli jest sprzedaz to o jakiej ilosci mowimy, czy sa jakies szczegoly co do dalszych projektow z ta firma?, 2.Czy medicobio sprzedaje innym firma testy np innogene?, hemp, jakim jeszcze i jakiej wielkosci jest to sprzedaz 2. Czy cos jiz wiadomo o powrocie medicofarmy biotech na notowania ciagle, konkretnie 3 .Jak wyglada wspolpraca z PAN, sa juz projekty ktore sa w realizacji Czy beda Panstwo czesciej informowac gielde poprzez ESPI, lub tez innymi kanalami
 • Cezary Kilczewski: Ad1. Odpowiedzieliśmy w poprzednim pytaniu. Ad. 2 Medicofarma Biotech nie sprzedaje żadnych innych testów poza tymi, które trafiły do niej od Medicofarmy SA. Ad. 2a Powrót na notowania ciągłe uzależniony jest w dużej mierze od tego, jak szybko KRS zarejestruje ostatnie podwyższenie kapitału. Ad. 3 Współpraca z PAN wygląda bardzo obiecująco. Podpisaliśmy z Instytutem odpowiednią umowę i co najmniej jeden z projektów będzie pochodził z Instytutu. Spółka wykonuje obowiązki informacyjne zgodnie z wymogami. Wraz z postępami prac nad projektami zakładamy, że raportów ESPI będzie w przyszłości więcej.
 • Andrzej: Dear Mr. Kilczewski 1. Apart from removing Medicofarm from NC Alert , do you have any plans about entering to the main GPW market? If so, what is the time line around this? 2. Are there any intensions and/or plans to include Polpharma to the list of main shareholders? Thank you
 • Cezary Kilczewski: Yes, we have plans to enter to the main market. I hope that we will be able to fulfill requirements as soon as possible. We don’t know any plans of Mr. Jerzy Starak and Polpharma to become our shareholder. As far as I know, Polpharma has its own biotech company.
 • Gość: Co sądzi Pan Prezes o aktualnej sytuacji na kursie i jego poziomie?
 • Cezary Kilczewski: Celem zarządu jest systematyczny wzrost wartości spółki. Liczymy, że znajdzie on odzwierciedlenie we wzroście kursu akcji spółki.
 • Gość: Czy możemy liczyć na cykliczne czaty inwestorskie z Panem Prezesem? Czy to jednorazowa inicjatywa?
Cezary Kilczewski: Bardzo chętnie będziemy częściej organizować czaty z inwestorami - co najmniej kilka razy w roku.
 • Czat Autor: ~Lim
 • Re: Czat Autor: ~Giero13
 • Re: Czat Autor: ~Lim
 • Re: Czat Autor: ~Lim
 • Re: Czat Autor: ~Giero13
 • Re: Czat Autor: ~In

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICOBIO -0,45% 1,10 2023-06-09 11:38:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.