Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  234,60 zł , zmiana od tamtej pory: 4,18%

CZAS ZAAKCEPTOWAĆ UPADEK MERCATORA

Czas pogodzić się z tym, że już nie zobaczymy tu ani 350 ani 400 ani 500 ani 700. Był wspaniały lot ku słońcu i jest upadek Ikara. Oczywiście nie do Zera ale upadek. Niestety ale bywa i tak! Rozmawiałem z kuzynką z działu zam. publicznych w szpitalu i mówi mi że ceny rękawic lecą już na pysk - oferenci już ściągają gacie, żeby sprzedać jak powiedziała. I to mnie najbardziej zdołowało, dało do myślenia. Obawiam się, że nowa gałąź biznesu okaże się dopiero rosnącą gałązką a strategia - jak zwykle w powijakach i tak naprawdę jej nie ma dla nas (wciąż tajna i wciąż sie rodzi).Następnie Witold przyzna, że marże zaczęły spadać jednak szybciej niż zakładali - i już nie będzie co zbierać z kursu Mercatora. Zabetonuje się poniżej 200 i to na długie lata aż nowa strategia udowodni że jest sukcesem. I wiem, że wskaźniki byłyby niespotykane na skalę światową ale tak już się dzieje od miesięcy i tyle... Kuriozalnie niskie wskaźniki c/z i inne - nic nie są wstanie wskórać i tyle! Tytanic też wydawał się nie mieć prawa pójść na dno - miał przed sobą świetlaną przyszłość, doświadczonego kapitana a jednak stało się co się stało...! Obawiam się, że nabieramy wody...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERCATOR -0,97% 244,40 2021-05-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.