Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,40 zł , zmiana od tamtej pory: -10,57%

Czas pożegnac sie z marzeniami i odrobić gdzie indziej

Zgłoś do moderatora
Jednym z pomysłów może być INDOS.

Indos to spółka z jednymi z lepszymi parametrami cena/zysk operacyjny na całym NC, wynoszącym jedynie 3.89 przy średniej dla sektora wynoszącym prawie 3 x tyle. To daje duże pole do potencjalnych wzrostów. Niska kapitalizacja (7.1mln pln) wraz z bardzo niskim Free floatem 6.38% może być zapalnikiem do wystrzału kursu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
DETGAMES -1,87% 3,94 2022-01-21 17:00:00