Forum Giełda +Dodaj wątek

czas na zmiany

Zgłoś do moderatora
po co się bawić w te głupoty, kup sobie doradcy24 i dentamdc :| spółki groszowe i robią kasę, po restrukturyzacjach (skutecznych) czekają na poważnego inwestora z grubą kasą inwestującego na lata. brak nowych emisji, splitów i resplitów powoduje że jest to bezpieczna inwestycja. ale niestety bez grubej ryby. przyłącz się, zainwestuj w nas, i czekaj na krociowe zysyki za rok może dwa :)
  • czas na zmiany Autor: ~inwest_get_it

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INGBSK 8,26% 141,60 2020-05-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.