Forum Giełda +Dodaj wątek

czas na wzrosty?

Zgłoś do moderatora
chętnych na oddawanie w ostatnia sesję już nie było, patrząc po arkuszu,zleceń sprzedaży też niewiele. poziom 37gr obroniony,wsparcie wynikające z przebicia linii trendu spadkowego również. polecam zerknąć na analizy na attrader. Myślę że wystarczy niewielkie zainteresowanie inwestorów,żeby walor wystrzelił.
Malejące obroty sugerują zbliżający się ruch. Wskaźniki zapowiadają koniec korekty, AD pokazuje dalszą akumulację.
Tu może być kilkaset procent zwrotu w krótkim czasie- zerknijcie na podobne spółki typu polfa, admassive, opennet, które po przecenie zaczęły rosnąć. Również na to jak zachowywała się FOTA po infie o ogłoszeniu układu. Ktoś jeszcze ma walor tak w ogóle?
  • czas na wzrosty? Autor: ~mlody
  • Re: czas na wzrosty? Autor: ~carlo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZLOPONY 0,00% 2,70 2021-12-07 16:33:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.