Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,96 zł , zmiana od tamtej pory: 6,05%

CZAS NA WYBICIE W OKOLICE 6 - 7 ZŁ! PATRZCIE NA AT!

Zgłoś do moderatora
Czekam cierpliwie na 6 -7 zł. Odbicie po spadkach musi być. W ostatnim roku był wzrost właśnie z okolic 4.80 aż 3 razy. Raz powyżej 6,40, potem 7 zł a ostatnio na 10,30. Teraz mamy okolice 4.80 i czeka nas ruch wzrostowy minimum 6.50 - 7,50 zł. Wszyscy się już wyprzedali a akumulacja właśnie się kończy. To moja analiza. Nikogo nie zmuszam do zakupu ale przedstawiam moją obserwację i szansę na zarobek.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SOLAR 0,00% 5,26 2022-05-23 15:25:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.