Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,10 zł , zmiana od tamtej pory: 80,22%

czas na SANOK : Koniec z uzależnieniem od Chin - produkcja waraca do UE

Zgłoś do moderatora
Dzisiejszy łonet : Sorman prognozuje też, że w następnych latach i miesiącach będziemy obserwować rewizję globalnych łańcuchów dostaw i produkcji i że skutkiem pandemii będzie ograniczenie zależności Zachodu od Chin;
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/wywiad-z-guyem-sormanem-nacjonalisci-wykorzystaja-kazdy-pretekst-zeby-zdobyc-wiecej/vbtelmn

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
SANOK -5,48% 16,40 2021-10-28 17:00:00