Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Czas na kolejny etap - skarga kasacyjna do NSA

Zgłoś do moderatora
Moi Ukochani Pisowcy! Nie myśleliście chyba, żę Mike75 podda się po w moim przekonaniu politycznym wyroku WSA? A co mówi TSUE na temat praworządności w Polsce? No właśnie!!!

Tak naprawdę przechodzimy jedynie do następnego etapu czyli skargi kasacyjnej do NSA - i za około 3 lata po wyroku NSA ( coś czuję, że może być podobny do wyroku WSA, chyba, że się zmieni partia rządząca w międzyczasie - nie oszukujmy się, sytuacja polityczna w Polsce ma jednak olbrzymi wpływ w tak ważnej decyzji sądu ) kończymy prawnie ściężkę krajową.

Nie ma zgody na to, żeby manipulacja prawdą, niesprawiedliwość, korupcja, nepotyzm zwyciężyły w długim okresie - na razie Piscowcy świętują.... Ale do czasu, wszystko jest do czasu.

Inny temat, że wyrok WSA i tak nie byłby prawomocny, bo druga strona by się odwołała - w przypadku wadliwości decyzji BFG odwołałby się BFG - więc tak naprawdę ten wyrok WSA nic nie zmienia, gra o sprawiedliwość toczy się dalej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.