Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,40 zł , zmiana od tamtej pory: -78,40%

Czas kontroli....

Zgłoś do moderatora
Irytuje mnie czas kontroli czy ktoś próbował manipulować kursem.
W dobie elektroniki powinno to zakończyć się w 2_4dni robocze a my dalej czekamy....
Wystarczy powiązać rachunki !!!!
Dzwoniłem do KNF!!!! jest napisane w komunikacje że dbają o akcjonariuszy dlatego zablokowali kurs.
Dlaczego nie mówią czego jest dokładnie kontrola nic mi nie chcieli powiedzieć oprócz tego że może grać według ustawy 30dni. po czym Pani dodała że mogą wydłużyć.
Dbają o nas abyśmy nie zarabiali,i zablokowali nam kapitał który mógłby pracować cały czas.
Co myślicie o tym KNF ....?
Jak dla mnie to oni postępują że stratą dla nas .
Urzędnicy powinni ponosić koszty nieuzasadnionych decyzji i ponosić tego konsekwencje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MILISYS -5,58% 2,03 2023-12-08 16:47:45