Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,50 zł , zmiana od tamtej pory: -17,20%

czarna świeczka to element dłuższego planu

Zgłoś do moderatora
, podobnie jak pozornie wzrastająca ilość zlecen na S w srodę ( po 2,30 29999szt) albo czwartek, krótko przed wybiciem, lub swego czasu te 30k akcji na 1,55 zebrane jednym zlec. na dogrywce. Wszystko ma sprawiac wrazenie konca trendu, a tu nagle akcja i już jestesmy poziom cenowy wyżej. Prze Swiętami z okolic 70 gr na 1,30 , potem styczen: 1,10 na 1,69 potem 22.luty..
Duzi wychodzą w innym sposób , na innym wolumenie, po podbitce chamskiej vide ciasteczka, na jakiejs wirówce w stylu spółek patrowicza.
Piątek to była typowa reakcja łańuchowa spowodowana zawiedzionymi nadziejami na otwarcie z luką 150%, widzisz nie ma akcji na k po puszczonych widlach i zaczynasz ratować jakikolwiek zysk, póki na zielono. Robi się czerwono podłączają sie inni ratując zysk z czwartu, bo "coś się żle dzieje, nie tak miało być" .. no i mamy czarną swieczkę.
A jak ma być to nie nam decydować:)
Jest przetasowanie i spółkę " na nowo" Start od 2,50zł Tak na to spojrzeć.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MOVGAMVR 8,95% 2,07 2021-10-15 16:39:33