Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,26 zł , zmiana od tamtej pory: 150,00%

Cytat z wywiadu prezydenta miasta Chorzowa

Zgłoś do moderatora
(...)
Wejście na giełdowy rynek NewConnect miało sprawić, że Ruch stanie się w pełni transparentnym klubem. Tymczasem teraz mówi się o wyjściu z giełdy. 
- Myślę, że to dobre rozwiązanie. Szczególnie, gdy patrzy się na giełdę poprzez pryzmat akcji, jakimi dysponuje Ruch. Ich ilość jest tak niewielka, że bardzo łatwo manipulować ich kursem. Przez to wartość akcji nie odpowiada realiom, jest sztuczna. Wyprowadzając Ruch z giełdy tak naprawdę w końcu dowiemy się, kto te akcje posiada, czy tak naprawdę są opłacone. Wtedy trzeba będzie ujawnić się z imienia i nazwiska. To proces, który według moich informacji potrwa od trzech do sześciu miesięcy. 
(...) 

TO JEST JAKAŚ PARANOJA!
Pięknie, dopiero po wyprowadzeniu z giełdy można się dowiedzieć kto posiada akcje i czy są naprawdę opłacone i w jaki sposób?
Tak mniej więcej mają się sprawy z wszystkimi spółkami-drukarniami notowanymi na GPW i New Connect a Wy tu żądacie na forum merytorycznych dyskusji? Dajcie sobie spokój, to jest zawracanie gitary czyli jeden wielki przekręt w majestacie prawa.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RUCHCHORZ 12,07% 0,65 2021-10-13 11:22:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.