Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,75 zł , zmiana od tamtej pory: -55,20%

Cytat z Prezesa EASYCALL. Ogromne plany na przyszłość.

Zgłoś do moderatora
" Michał Jakubowski to prezes zarządu easyCALL.pl, firmy specjalizującej się w telefonii internetowej. Z sieci easyCALL korzysta już dziś ponad 300 tys. osób. Jakubowski podkreśla, że nowe technologie pozwalają na dużo łatwiejsze przekraczanie granic, a polskie produkty nie mają się czego wstydzić – dzięki czemu eksport jest drogą naturalną. – My już obecnie współpracujemy z międzynarodowymi operatorami, świadcząc dla nich usługi – mówi Jakubowski. – Uważnie też przyglądamy się rynkowi biznesowemu, aby rozpocząć sprzedaż bardziej rozbudowanych usług telekomunikacyjnych niż tylko połączenia głosowe – dodaje."

Link do całego artykułu:
http://www.rp.pl/Gospodarka/312319985-Mlodzi-bogaci-z-flaga-bialoczerwona.html#ap-3 
 
Kupować póki tanio.
Takich wzrostów jak dziś będzie jeszcze duuuużo :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EASYCALL 8,39% 1,68 2020-03-20 14:42:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.