Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  31,25 zł , zmiana od tamtej pory: -13,60%

Cyt.: "Sytuacja o tyle się pogorszyła, że konferencja..."

Zgłoś do moderatora
Sytuacja o tyle się pogorszyła, że konferencja dla inwestorów okazała się nic nie wnoszącym spotkaniem towarzyskim. 

“Wiemy, że jest problem, coś tam kombinujemy, może zrobimy polski dział sprzedaży obsadzony studentami.

Co prawda wiedzieliśmy już dawno, że straciliśmy kanał dystrybucji, ale nic wam nie mówiliśmy, wicie, rozumicie, żebyście się nie stresowali. Na bieżąco tylko informowaliśmy zaprzyjaźnionych dużych inwestorów, żebyście mogli od nich odkupić póki jeszcze akcje trzymały cenę.

Aha, jeszcze opchnęliśmy spory pakiet swojego papieru w ABB, no ale wicie, rozumicie, taki jest lajf."

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LIVECHAT 0,00% 27,00 2019-03-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.