Forum Giełda +Dodaj wątek

Cyrk poprostu

Zgłoś do moderatora
Czyli chcą wypuścić prawie 52 mln warrantów zamiennych na akcje po cenie nominalnej 10gr i cenie emisyjnej 14gr aby pokryć długi.
Ciekaw jestem czy już mają chętnych na te warranty bo trudno sobie wyobrazić aby ktoś przy zdrowych zmysłach chciał topić swoje pieniądze w takim źle zarządządzanym bagnie. Napewno jeszcze obniżą tę cenę emisyjną do 10gr.
Widać, że WZA miało poczucie humoru pisząc, że te nowe akcje będą uczestniczyły w dywidendzie z zysku tylko skąd ma być ten zysk skoro zarząd nie potrafi sprzedać tego co Polcolorit ma na magazynie. Jeśli jakimś cudem znajdą się chętni na te nowe akcje i spółka spłaci stare długi to zarząd zaciągnie w bankach nowe długi, żeby mieć na swoje pensje i tak w kółko.
Nie przedstawiono żdnej strategii na uzdrowienie spółki nawet nie wiadomo jaki będzie nowy zarząd.
GOD SAVE THE POLCOLORIT. AMEN

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLCOLORIT 0,05% 1,94 2023-10-02 17:00:00