Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  224,00 zł , zmiana od tamtej pory: -40,80%

Cynk zaczyna odbijać

Zgłoś do moderatora
Cena cynku na giełdzie zaczyna ładnie odbijać obecnie wynosi 2455$/t gdzie przykładowo Haitong Bank przy rekomendacji 362 dla Stalproduktu zakładał, że długoterminowe cena cynku to 2400$ więc już nawet teraz cena jest lepsza a uważam, że jest spora szansa na dalsze wzrosty. Jak to widzicie?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STALPROD -4,05% 132,60 2020-04-09 12:56:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.