Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  32,42 zł , zmiana od tamtej pory: -33,07%

Cyfrowy Polsat - media i telekomunikacja

Zgłoś do moderatora
Cyfrowy Polsat od początku swoich notowań w 2008 roku z poziomu 13zł urósł dzisiaj 32,6zł co jak na WIG20 nie daje rewelacyjnej stopy zwroty podobnej do innych spółek z tego indeksu.
Ogólnie jednak spółka porusza się powoli do przodu i nie można wyznaczyć wsparcia na dolnym ograniczeniu kanału. Jeśli jednak kurs wyskoczy z tego kanału to odbija od jego dolnego cienia po czym szybko wraca na właściwą drogę wzrostów. Obecnie kurs znajduje się na szczytach swoich notowań i w najbliższym czasie będzie mógł wyjść ponad środek kanału w kierunku nawet 40zł o ile jednak pokona opór na 34zł. Aby tak się jednak stało musi nastąpić przebicie czerwonej linii, która już ostatnio powstrzymała zapędy byków... Czytaj dalej i zobacz analizę wykresu: https://pl.tradingview.com/chart/CPS/QV9obCYH/ 

Więcej analiz, wiadomości i wskaźniki dla CPS 
  • Cyfrowy Polsat - media i telekomunikacja Autor: ~AnalizyD

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
CYFRPLSAT 2,26% 21,70 2022-07-01 17:00:00