Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  186,54 zł , zmiana od tamtej pory: -10,89%

Cyberpunk pokazuje, że inwestorzy są okłamywani i okradani przez spekułę

Zgłoś do moderatora
Około dwudziestu milionów graczy (posiadających Cyberpunk 2077) jest zachwyconych zarówno nieliniową fabułą jak (dla bardziej rozgarniętych) nieliniową rozgrywką..!
Tylko ignoranci, którzy „znają" grę z „recenzji” bankowych „znawców sztuki" albo od błaznów „jutubowych" bredzą i kłamią na temat - absolutnego arcydzieła sztuki gamingowej - jakim jest bezspornie Cyberpunk 2077!

Już enty raz realia i FAKTY - uświadamiają, że inwestorzy oraz niedzielni gracze - zostali faktycznie bezczelnie okłamani i okradzeni.. ale przez fundusze, media, spekulantów i konkurencję!

1 - Pierwszym faktem w dniu premiery była sprzedaż prawie 14 mln kopii Cyberpunka - i pomimo bezprecedensowego programu zwrotów - grę oddał marginalny - zaledwie 1% graczy! Dało to rewelacyjne wyniki finansowe! Czyli „niezadowoleni" byli głównie spekulanci, media biznesowe, konkurencja oraz inni oszuści i złodzieje!
https://i.imgur.com/oHneEl4.png
2 - W zaledwie kilka miesięcy powstał gigantyczny fandom rzekomo „znienawidzonej" marki Cyberpunk 2077 (6 największy w całej historii).. Wygrywając z wieloletnimi markami o światowym zasięgu..!
https://i.imgur.com/s5juJNJ.jpg

3 - Na Steam cały czas Cyberpunk 2077 może się pochwalić największym fanklubem gry jednoosobowej..
https://i.imgur.com/3fHT15d.png

4 - Kolejnym było zajęcie drugiego miejsca (przez CD Projekt) w rankingu NAJLEPSZEGO PRACODAWCY W POLSCE (Forbes) - zdaniem pracowników..!
A przecież karmiono was wizją firmy, która „znęca się" nad niezadowolonymi pracownikami wymuszając bezpłatny crunch..! XD
https://i.imgur.com/T3TlQCt.png

5 - Oszustwo spekulantów, które wyszła na jaw ostatnio - potwierdzało oczywiste zjawisko, że WSZYSTKIE gry na premierę mają problemy z optymalizacją i bugami..! I Cyberpunk 2077 nie jest w tym procesie żadnym wyjątkiem (zwłaszcza, że jest grą wyjątkowo wielką, szczegółową, wielopoziomową i skomplikowaną). Ostatnio WSZYSTKIE premiery światowych gigantów były koszmarnie zbugowane..
A czarę goryczy przekroczyła katastrofa prościutkiego remastera (GTA Trilogy od RockStar), którego oceny szorowały po dnie.. XD 
https://i.imgur.com/CxEvEnf.jpg

Tej prymitywnej gierki NAPRAWDĘ nie dawało się uruchomić na ŻADNEJ platformie i RockStar sam wycofał ją ze swojego sklepu (co ciekawe SONY tego nie zrobiło)..! XD))
Smaczku dodawał fakt, że na początku roku CEO RockStar pouczał CDR, że nie wolno wydawać gier z błędami.. XD))
https://i.imgur.com/pJB5OYm.png

6 - No i kolejne oszustwo - które wyszło jak szydło z worka - Sony wywaliło Cyberpunka ze PS Store pod pretekstem niegrywalności na PS4 (podczas gdy na PS5 działał znakomicie a na PS4 nawet lepiej niż na XboxOne).. Był to akt złośliwej zemsty za program zwrotów, który CDR zaoferował (w interesie fanów) a nie odpowiedź na wyjątkowo zły stan samej gry!!
Zresztą w odwecie Sony nie tylko nie sprzedawało gry w PS Store (chociaż znakomicie sobie radziła na PS5).. ale tak jak bez racjonalnego powodu usunął ją ze sklepu - tak po pół roku arbitralnie i bez realnej przyczyny - przywrócił jej sprzedaż.
Złe intencje przejawiały się również w sabotowaniu sprzedaży, braku reklam, chowaniu gry na odległych miejscach listy i nachalnym „ostrzeżeniom", że gra miała błędy.. „Wyjątkowe” traktowanie CDR potwierdza fakt, że Sony nie robi tego z ostatnio wydanymi grami (z gorszymi bugami) jak: Deathloop, Call Of Duty, Warcraft III, GTA Trilogy, RE Village, Valhalla itp..!

7 - Cyberpunk 2077 cały czas otrzymuje światowe nagrody i wyróżnienia - ostatnio otrzymał nominacje do gamingowych Oscarów The Game Awards 2021
https://i.imgur.com/OT4MaQw.png
Jak oszuści wytłumaczą nominacje Akademii GA - dla „nieudanej” gry - będzie kolejną tragifarsą w wykonaniu tych złodziei..!
LOL!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -5,23% 166,22 2022-01-28 17:03:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.