Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,70 zł , zmiana od tamtej pory: 13,30%

Cukier na wagę złota

Zgłoś do moderatora
Astarte czekają rekordowe wyniki

„Estonia zmaga się nawet ze 100-proc. podwyżkami

Średnio ponad 17 proc. ceny były wyższe w lutym 2023 roku niż w roku poprzednim - podał estoński urząd statystyczny. Za ten wzrost odpowiadają przede wszystkim ceny żywności, których skok wyniósł nawet 104 proc. (w przypadku cukru). „

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Cukier-na-wage-zlota-Estonia-zmaga-sie-nawet-ze-100-proc-podwyzkami-8501191.html
  • Cukier na wagę złota Autor: ~BadzmyPowazni

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ASTARTA 0,17% 30,25 2023-09-26 17:00:00