Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,18 zł , zmiana od tamtej pory: -21,38%

Cuda pod zaniżenie kursu. Większość transakcji to 1 akcja :)

Zgłoś do moderatora
Spójrzcie w liste transakcji. Ile razy kurs idzie w góre to ktoś sprzedaje 1 akcję zeby wrocic do kursu sprzedaży o te kilka groszy... Takie chamskie zagrywki utwierdzaja mnie tylko w przekonaniu ze bedzie tu niezła pompa pod Gamescom 22 :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONEMORE 4,38% 1,71 2022-09-30 13:33:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.