Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,19 zł , zmiana od tamtej pory: -18,42%

Crap ODWOŁAŁ PROGNOZY! Dramat potopionych.

Zgłoś do moderatora
Już wiadomo, skąd taka szaleńcza nagonka na wzrosty.
Odwołano prognozy!

https://www.bankier.pl/wiadomosc/HORNIGOLD-REIT-S-A-Odwolanie-prognoz-jednostkowych-wynikow-finansowych-Emitenta-tj-przychodow-ze-sprzedazy-nieruchomosci-Emitenta-w-ramach-oferty-condo-na-lata-2020-2021-8001111.html

Dlatego tak perfidnie naganiali przy 22 groszach!
Wszystko jasne - kurs zmierza do kibla. Jezeli jeszcze ktoś to ma- ewakuujcie sie czym prędzej!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HORNIGOLD 0,65% 0,15 2021-06-01 16:43:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.