Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,10 zł , zmiana od tamtej pory: -2,11%

CPD Celtic - cena skupu opiera się na ich wartości godziwej !!

Zgłoś do moderatora
Ok CPDek już znalazłem.

OCENA SYTUACJI SPÓŁKI W 2019 r. Spółka wygenerowała dodatni wynik finansowy netto.

Spółka wygenerowała znaczące wpływy pieniężne ze sprzedaży aktywów, które wykorzystywała do dystrybucji nadwyżek środków pieniężnych na rzecz akcjonariuszy, zwiększając tym samym wartość aktywów netto na akcję. Proces ten kontynuowano w 2019 r., kiedy to nastąpiła kolejna dystrybucja gotówki poprzez wykup akcji. Zarząd dopilnował, aby akcjonariusze mogli uczestniczyć w tych dystrybucjach na szeroką skalę, o czym świadczy szeroki udział i nadsubskrypcja. Aktywa Spółki stopniowo maleją, ponieważ są one zamieniane na środki finansowe, które następnie są przekazywane akcjonariuszom poprzez skup akcji, a cena skupu opiera się na ich wartości godziwej

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
CELTIC -1,42% 6,95 2021-09-24 13:55:35