Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,86 zł , zmiana od tamtej pory: -59,44%

CP kupiło pakiet Noobz from Poland

Zgłoś do moderatora
Zarządzany przez TFI Capital Partners fundusz CP FIZ nabył mniejszościowy pakiet akcji producenta gier Noobz from Poland poprzez objęcie emisji akcji i odkupienie kolejnego pakietu na rynku wtórnym. Już jesienią br. oczekiwany jest debiut gry Total Tank Simulator, która dzięki swojej innowacyjności ma szansę stać się hitem sprzedażowym, a dzięki niskim kosztom produkcji – także bardzo zyskownym projektem biznesowym. Debiut Noobz from Poland SA na rynku NewConnect warszawskiej Giełdy planowany jest na grudzień br. Poprzedzi go publiczna oferta nowych akcji o spodziewanej wartości nieprzekraczającej 10 mln zł, dzięki której spółka pozyska finansowanie nawet na kilka kolejnych gier.

- Twórcy Noobz from Poland mają świetne pomysły i bardzo efektywnie je realizują, a dzięki współpracy z giełdowym Qubic Games, który również zainwestował w spółkę i udostępnił swoje zasoby do tworzenia gry, udało się zminimalizować typowe ryzyka wczesnej fazy rozwoju biznesu.   Biorąc pod uwagę zainteresowanie społeczności graczy, wyrażone poprzez liczbę odsłon na YouTube, liczbę ściągniętych grywalnych wersji demo oraz wysoką ocenę w procesie GreenLight na platformie Steam, uważamy, że gra Total Tank Simulator ma wszelkie szanse stać się rynkowym hitem – mówi Adam Chełchowski, Prezes Zarządu TFI Capital Partners.

link 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 0,00% 1,16 2023-01-27 15:01:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.