Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  63,00 zł , zmiana od tamtej pory: 21,27%

### Covid razem ze szczepionkami zostaną z nami do us*anej śmierci

Zgłoś do moderatora
Czy to się komuś podoba czy nie. Dopóki starsi i mądrzejsi pozwolą nam biednym gojom - w ramach Wielkiego Resetu - posiadać cokolwiek na własność (w tym m.in. akcje papierów wartościowych takich perełek jak Mab czy Nvax), to warto to po prostu mieć. Za rok tu już będą piękne wzrosty, a za 5-10... Jesteście to w ogóle objąć swoimi spekulacyjnymi rozumkami, maliniaki, jak taka firma jak Mabion wzbogaci się na tej plandemii? Nvax urósł prawie 30x w przeciągu roku, żydzi ze wschodniego wybrzeża twierdzą, że w tym roku spokojnie zrobią jeszcze ok. +300 (trzysta) procent. Mabion urósł na razie 3x, a prezes Maba nie dalej jak 2 tyg. temu potwierdził, że "są już gotowi na produkcje komercyjną". Nie słuchać forumowych nieudaczników i ich prostackiego ujadania. Kto nie ma nerwów - kupić, zapomnieć, wrócić za 1-5 lat. Piłeczka wystawiona, jeśli macie IQ trochę wyższe niż przeciętny 3-klasista, powinniście dojść do pewnych wniosków.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MABION 0,66% 76,40 2021-09-22 17:02:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.