Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,40 zł , zmiana od tamtej pory: 185,42%

covid party i łowienie na przecenie....nie dać się!

Zgłoś do moderatora
Dziadyyyy....przeceniają nam solidną firmę.....

A tymczasem na www fachowców mamy:

https://simplywall.st/stocks/pl/diversified-financials/wse-ipf/international-personal-finance-shares#future

wartość handlowa firmy 71% poniżej faktycznej wartości~! Panie Panowie, spekuła spekuła spekuła tu działa na paliwie Covidowym

Jedyny problem (fakty biorąc pod uwagę niemożliwość przewidzenia skutków covidu w long term) to niska dochodowość YTD - temu nie zaprzeczę.

Jednak patrząc na wysokie marże providenta (porównując do mniejszych lichwiarzy) rzucane na rynku detalicznym stwierdzam, oni wiedzą co robią, nie ma desperacji. Gdyby były przesłanki, że ten "bank" upadnie to wierzcie mi, że provident wychodziłby nam z szafy!! Walczyli by o rynek jak lwy.

Ten kombinat ma w szafie kase i obroni się. Może nawet sam teraz podkupuje co jego, to dobra taktyka bo rynek kredytów nie żre, to może tak przyrobić na giełdzie!? Leszcz się sypie, a rekiny biorą tanioche.

Czekam na przebitke 3,4, a potem 4...i do efektywnych 7-8 (taka jest wartość tej firmy na dziś).

Trzymajcie się i nie dajcie złym prorokom!

Pozdroo
  • covid party i łowienie na przecenie....nie dać się! Autor: ~W83

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PROVIDENT -0,72% 6,85 2021-05-07 16:18:08