Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,20 zł , zmiana od tamtej pory: -42,86%

Covid-19 w Polsce. Eksperci wyliczyli, ile osób w Polsce może umrzeć

Zgłoś do moderatora
Jak podaje ''Rzeczpospolita'', przy najgorszym scenariuszu w Polsce do czerwca 2021 roku może umrzeć nawet 72 626 osób chorych na Covid-19. To ogromny wzrost w porównaniu z prognozą z poprzedniego miesiąca. 4 lutego ten sam model wskazywał, że do czerwca 2021 roku w naszym kraju umrze 48 877 osób.

Takie dane będzie trzeba zaktualizować, jeśli ludzie dowiedzą się o 1-MNA i zaczną stosować nawet jeśli to suplement

  • Covid-19 w Polsce. Eksperci wyliczyli, ile osób w Polsce może umrzeć Autor: ~wuj

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA 3,56% 6,40 2022-05-25 09:00:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.