Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,35 zł , zmiana od tamtej pory: -32,62%

COVID-19. "Przerzedzenia są konkretne"

Zgłoś do moderatora
Popularna blogerka Ewa Mazurek opowiedziała o powikłaniach po COVID-19. Za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazała przerzedzenia na głowie.

https://www.ofeminin.pl/blogerka-pokazala-skutki-covid-19-przerzedzenia-sa-konkretne/lrhkf4b

to powinno się sprzedać
https://allegro.pl/oferta/menavitin-szampon-dla-mezczyzn-stymulujacy-porost-10568341380
  • COVID-19. "Przerzedzenia są konkretne" Autor: ~wuj

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PHARMENA 0,96% 6,30 2022-05-17 16:46:10