Forum Giełda +Dodaj wątek

Cosmi sie wydaje, ze za duzo sprzedali w tym wezwaniu akcji niz chceli:)

Zgłoś do moderatora

Po umorzeniu głowny akcjonarjusz bedzie miał ok 33,5% tych akcji i aby sie nie bac przejecia tej spółki i nie utracic swej pozycji bedzie musiał teraz dokupic pare milionów tych akcji

Majatek Octava ma całkiem duzy wiec teraz dopiero wg. mnie zaczna sie WZROSTY !!!
  • Cosmi sie wydaje, ze za duzo sprzedali w tym wezwaniu akcji niz chceli:) Autor: ~słoneczko

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
08OCTAVA 0,00% 1,03 2021-09-16 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.