Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,71 zł , zmiana od tamtej pory: -14,08%

Coś zaczyna sie dziac, po dobrym raporcie

Zgłoś do moderatora
Coś zaczyna sie prawdopodobnie dziać po dobrym raporcie. ten kwartal bedzie prawdopodonie dobry, bo platnosci z kwietnia dopiero wykaża w 2 kawartale. nieruchomosci coraz blizej zbycia tez, wiec kasa z nawiazką wroca do spolki, no i wtedy kurs nagle pewnie wystrzeli do 1-1,2zł. Ale fajnie ze jest zainteresowanie i coraz wiecej osob dolacza. chyba jednak wiecej ludzi widzi potencjal, albo ktos juz cos wie wiecej niz my :) milego...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DANKS -5,43% 0,61 2022-09-21 10:44:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.