Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  216,00 zł , zmiana od tamtej pory: -43,70%

coś w końcu zaczyna się dziać.

Zgłoś do moderatora
Na innym Forum, innego papieru ktoś napisał,że spółki narażone dotychczas na tańszą konkurencję z Chin mogą lada chwilę wystrzelić z obrotami z uwagi na osłabiający się Chiński eksport,redukowany zamówieniami w Europie i innych zakątkach(z wiadomej przyczyny).Być może i właśnie na STP skorzysta na tym i być może właśnie zaczyna się wielomiesięczne odreagowanie...oby,
  • coś w końcu zaczyna się dziać. Autor: ~KK

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STALPROD -4,25% 121,60 2020-03-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.