Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,75 zł , zmiana od tamtej pory: 89,57%

COŚ SIĘ DZIEJE - szykują się zmiany w akcjonariacie

Zgłoś do moderatora
Na sprzedaż zostały wystawione wszystkie akcje Pana Piotra Chmielewskiego. Aktualnie można je zebrać po 7,1 zł. Jeśli ktoś chce wejść w tę spółkę na poważnie to teraz jest okazja. Wystarczy zainwestować jakieś 1,6 mln. W sumie takie przetasowanie mogłoby w końcu dźwignąć kurs. Ciekawe o co chodzi. Zwykle takie transakcje odbywają się poza rynkiem. Chyba Pan PC nie liczy na to, ze ktoś z ulicy ot tak sobie to kupi.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
EONET -2,68% 10,90 2021-01-13 12:20:50